Contact

Op onze stations kunt u uiteraard altijd terecht met uw vragen. Bovendien kunt u ons bereiken op ons hoofdkantoor in Horst:

Vissers Energy Group

Stationsstraat 90
5961 HS  Horst
T(077) 399 92 00
 (kantoor)
E info@vissersenergygroup.nl
KvK: 12023848

Voor het telefonisch bestellen van broodjes kunt u direct contact opnemen met de betreffende shop.

Contact met onze tankstations?

Via ons locatieoverzicht tankstations kunt u direct contact opnemen met onze tankstations.

Contact opnemen met een tankstation

<p>Pand Vissers Energy Group</p>

Meer contactgegevens

Verkoop (voor vragen en bestellingen)
T: 077-399 92 10
E: verkoop@vissersenergygroup.nl

Tankpas
T: 077-399 92 06
E: tankpas@vissersenergygroup.nl

Accountmanagers

Berrie Vullings
Industrie Berrie Vullings

T: 06-51 44 13 58
E: bvullings@vissersenergygroup.nl

Guido Coppes
Transport & Garages Guido Coppes

T: 06-47 78 39 22
E: gcoppes@vissersenergygroup.nl

Roy Quadakkers
Agro & Grondverzet Roy Quadakkers

T: 06-51 94 90 41
E: rquadakkers@vissersenergygroup.nl

Remco Struijk
Dealers & Agenten Remco Struijk

T: 06-45 08 52 16
E: rstruijk@vissersenergygroup.nl

Yoeri Janssen
MKB Yoeri Janssen

T: 06-14 84 88 89
E: yjanssen@vissersenergygroup.nl

Lindy Lenssen-Verhaegh
Verkoop Binnendienst Lindy Lenssen-Verhaegh

T: 077 399 92 10
E: verkoop@vissersenergygroup.nl

Chiem Maessen
Verkoop Binnendienst Chiem Maessen

T: 077-399 92 11
E: verkoop@vissersenergygroup.nl

© Vissers Energy Group - 2018
Created by