Headerafbeelding

Contact

Op onze stations kunt u uiteraard altijd terecht met uw vragen. Bovendien kunt u ons bereiken op ons hoofdkantoor in Horst:

Vissers Energy Group

Stationsstraat 90
5961 HS  Horst
T(077) 399 92 00
 (kantoor)
E info@vissersenergygroup.nl
KvK: 12023848

Het bestellen van broodjes kan direct via onze webshop.

Contact met onze tankstations?

Via ons locatieoverzicht tankstations kunt u direct contact opnemen met onze tankstations.

Contact opnemen met een tankstation

<p>Pand Vissers Energy Group</p>

Meer contactgegevens

Verkoop
T: 077-399 92 10
E: verkoop@vissersenergygroup.nl

Tankpas
T: 077-399 92 06
E: tankpas@vissersenergygroup.nl

Accountmanagers

Remco Struijk
Dealers & Agenten Remco Struijk

T: 06-45 08 52 16
E: rstruijk@vissersenergygroup.nl

Guido Coppes
Duurzame brandstoffen Guido Coppes

T: 06-47 78 39 22
E: gcoppes@vissersenergygroup.nl

Dirk van Bommel
Cards Dirk van Bommel

T: 06-57 54 17 81
E: dbommel@vissersenergygroup.nl

Yoeri Janssen
TANXpas / TANXapp Yoeri Janssen

T: 06-14 84 88 89
E: yjanssen@vissersenergygroup.nl

Chiem Maessen
TANXpas / TANXapp Chiem Maessen

T: 06 21 64 28 33
E: cmaessen@vissersenergygroup.nl

Yvonne Peters
Commercieel Medewerker Binnendienst Yvonne Peters

T: 077 399 92 06
E: tankpas@vissersenergygroup.nl

© Vissers Energy Group - 2021
Created by